Про нас

Мар’ян Присяжнюк
Мар’ян Присяжнюк

Автор і керівник проєкту.

Ексментор в ГО «Українська Академія Лідерства», культурний активіст, волонтер.  Співзасновник громадського руху “Euromajdan Warszawa”. Від лютого 2014 — учасник Революції Гідности в Києві, де займався організацією лікування за кордоном поранених протестувальників після розстрілів на Майдані. Від квітня 2014 менеджер проєкту допомоги українській армії Kuloodporni.org. Менеджер проєкту “Пільги та гарантії для учасників АТО”. Спікер виїзної сесії Polish-American academy in Lviv для Foundation Freedom and Entrepreneurship. Випускник Освітнього Дому Прав Людини, програми “Розуміємо права людини”. Співавтор створення “Мистецької резиденції Назарія Войтовича” - наймолодшого Героя Небесної Сотні.

Публікував есе на соціальну тематику в «Українському альманасі», що видається українською діаспорою у Польщі.  

Ініціатор створення відкритого Молодіжного Простору «Натрій», названого на честь позивного українського військового, “кіборга” Ігоря Брановицького. Співавтор і координатор програми неформальної освіти для Київського військового ліцею ім. Івана Богуна «Моя Нова Армія».

Юрій Білак
Юрій Білак

Фотограф проєкту.

Французький фотограф українського походження.

Народився у Вілербані поблизу Ліона в родині емігрантів з України. Починав свою кар’єру як танцівник та організатор дитячої самодіяльності в середовищі української діаспори.

На початку 2000-х почав професійно займатися фотографією. Основною темою його робіт стала Україна: її культура і побут, традиції й сучасна історія.

Проєкти Юрія відображають натхнення країною його батьків й переживання за її долю, серед них: «Українці» (2004-2009), «Гуцули, у тіні Карпат» (2006-2012), «Майдан. Історія майбутнього» (2013-2014). Автор фотокниг «Гуцули, у тіні Карпат» й «Майдан — Донбас. Історія майбутнього».

Фотовиставки Юрія проходили в найбільших містах Франції, Німеччини, Канади і США. В Україні його проєкт «Проекція» (2014-2016) було представлено в Адміністрації Президента України, Мистецькому Арсеналі та Аеропорту «Бориспіль».

Марина Лук’янова
Марина Лук’янова

Виконавча директорка ГО «Євроатлантичний курс». Керівник проєкту «Однодумці».  Киянка, спортсменка-любителька, учасниця Революції Гідності. Магістр психології. В науковому доробку збережена робота: «Основні чинники формування дезадаптивного синдрому у представників творчих професій».

Авторка ідеї та розробниця франчайзингової моделі проекту Жіночого фестивалю «Аніма». З 2013 року учасниця АСПЕН семінару «Відповідальне лідерство», член АСПЕН спільноти.

Авторка та засновниця соціального проекту – фестивалю UkraїnkaFEST. Проєкт проходив на замовлення українського представництва німецького фонду імені Гайнріха Бьолля.

2015-2016 рік — креативний директор концептуального розвитку павільйону ВДНГ Національного Експоцентру України. У 2017 році колумніст «Українська Правда».

З 2018-го — колумніст на платформі «Новое время». Консультантка зі стратегії розвитку міжнародного спортивного проекту «Race Nation». На даний момент керівниця проєкту «Твоя Ініціатива» від платформи Однодумці.

Таїсія Братасюк
Таїсія Братасюк

Координаторка Євромайдану в Katowice (Польща), Координаторка проекту з гідного вшанування пам’яті загиблих воїнів російсько-української війни “Voїny”, Координаторка всеукраїнського забігу «Шаную воїнів, біжу за героїв України» 2018, 2019 р.р.

Менеджерка проектів Української ініціативи зміцнення громадської довіри, Міністерства молоді та спорту України, Міністерства інформаційної політики, Міністерства у справах ветеранів, кампанії по збільшенню довіри до судової реформи – 2017-2019 р.р.

Менеджерка по зв'язкам з громадськістю та корпоративній соціальній відповідальності в компанії SoftServe – дотепер.

Отримала диплом магістра Політології та Журналістики Сілезійського університету Польщі, вивчала політичні науки та менеджмент в Флорентійському університеті Італії.

Олександра Задільська
Олександра Задільська

Менеджерка з комунікацій краудфандингової кампанії.

Студентка Kyiv Academy of Media Arts курсу Creative Advertising, фотографиня.

Випускниця Української академії лідерства (під час навчання очолювала комунікації екологічного міні-проєкту Trash Killers, член команди рекрутингу, фотограф та копірайтер, лектор для старшокласників з особистого брендингу в рамках проєкту “БУМ”, менторка підлітків у 6-ти проєктах).

Юлія Григорук
Юлія Григорук

Координаторка інформаційного напрямку.

Випускниця Української академії лідерства, студентка Києво-Могилянської академія, активістка  ВМР «ГО Національний Альянс». Авторка фільму «Гідність», що зібрав п‘ять історій-рефлексій активних учасників Революції Гідності. Менеджерка Благодійного забігу пам‘яті "Кіборга" Ігоря Брановицького та створення відкритого Молодіжного Простору «Натрій», названого на його честь. Займається освітніми проєктами для молоді у сфері національно-патріотичного виховання та популяризації історії.

Христина Еліяшевська   -    Шрайбі і Лідія Еліяшевська   -   Реплянська
Христина Еліяшевська - Шрайбі і Лідія Еліяшевська - Реплянська

Ми - динамічний сестринський дует в редагуванні та перекладах!

Христина Еліяшевська-Шрайбі

Народившись у Німеччині дорогою до Канади, Христина на даний час минає дні між французьким Ельзасом таукраїнським  Львовом. Христина отримала ступінь бакалавра та закінчила його з відзнакою в галузі сучасних мов та літератури Університету Торонто та ступінь магістра в Університеті Страсбурга (Франція). Після багатьох років викладання (Франція, Німеччина, Швейцарія, Молдова, Україна), вона зіткнулася з викликом Революції Гідности 2014 року та приєдналася до новоствореного англомовного інтернет-видання Euromaidan Press як перекладач та редактор у лютому 2014 року. Любить подорожувати, читати та вправлятись у словесному мистецтві.

**************************************************** ************

Лідія Еліяшевська-Реплянська

Народилася і виросла в Канаді. Лідія - дочка політичних біженців, змушених втекти з України після Другої світової війни. Закінчила факультет Бібліотекарства та інформології, завдяки чому отримала багаторічний досвід наукових досліджень та бібліотечного обслуговування. Вона вважає, що редагування та коректура є надзвичайно корисними галузями та прагне надати словам гармонійного суголосся задля створення дивовижного їх вмісту. Їй подобається подорожувати, вона завжди планує наступну пригоду разом із чоловіком.

Ми маємо честь та вдячність бути частиною проєкту PLUS 1!

Fr. Jeffrey D. Stephaniuk
Fr. Jeffrey D. Stephaniuk

Fr. Jeffrey D. Stephaniuk

О. Джеффрі Д. Стефанюк родом із Саскачевану, Канада, де він служить українським греко-католицьким священиком та вчителем-замісником. Джеффрі тричі відвідував Україну: 6-тижневий обмін студентами в 1987 році між Університетом Саскачевана та Університетом Юрія Федьковича в Чернівцях, потім двічі в 1992 році.

З 2014 року він періодично перекладав статті для Euromaidan Press.

Його інтерес до долі українських солдатів, втрат війни та відновлення життя після горя - це особиста заборгованість, яку він виплачує своєму батькові Вільяму, солдату канадської армії під час Другої світової війни. Це також можливість для англомовної аудиторії розвинути емоційний зв’язок з українцями.

Віра Машніна
Віра Машніна

Фінансовий менеджер проєкту.

17-ти річний досвід роботи в галузі фінансів громадських та благодійних організацій.

Фінансовий директор Громадської організації «Громадське телебачення», ексголовний бухгалтер Міжнародної благодійної організації «Фонд підтримки міжнародного співробітництва України», благодійної організації «Український форум грантодавців», громадської організації «Хартія - 4» та декількох комерційних організацій.